poniedziałek, 23 maja 2011

Nowoczesna klasyka

Tak naprawdę nieważne jest co nosisz, ale jak to nosisz. W dzisiejszym świecie często gubi nas pogoń za kultowymi, luksusowymi markami i chęć zgapienia wszystkiego z wybiegu lub nowej okładki Vogue'a. 
Prawdziwą sztuką jest łączenie ubrań z różnym logiem. Moda to w końcu nieustające wariacje i nieskończone warianty. Tylko marne style można wpisać w schemat. Prawdziwa moda tego unika.
Obecnie świat mody oczarowany jest ponad czasowym, lekko powściągliwym stylem. Kompletując garderobę, należy postawić na kluczowe ubrania, jak blezery, buty i marynarki. Warto zainwestować w dobrej jakości trencz lub płaszcz. Do łask wracają też znakomite klasyki- ołówkowa spódnica, buty na słupku oraz spodnie z kantem. Możliwości na stylizacje jest mnóstwo. W tym sezonie warto połączyć je z przeciwieństwami. Dobrym przykładem będzie ołówkowa spódnica bez marynarki, za to z jeansówką vintage. Do niej biały T-shirt, torebka vintage i sandałki na obcasie. Na koniec włosy upięte w nieładzie i usta pomalowane na ciemno różowy. Mrau!
Pamiętaj- dobre dobrane fasony to podstawa.
1 komentarz:

  1. a ja uwielbiam włosy spięte w baletową kuleczkę i trenczyki we wszystkich kolorach :)

    OdpowiedzUsuń